Nejprodávanější

Expresní vyřízení objednávky (odeslání do 1 pracovního dne při objednání do 11 hod. - u DPD a Zásilkovny pouze do 9 hod.)
3,57 $

favorite

přihlaste se prosím
Expresní vyřízení objednávky (garance odeslání do 1 pracovního dne - do 24 hodin)
Při přijetí objednávky do 11 hod. (v případě dopravy přes DPD a Zásilkovnu pouze do 9 hod.) dopoledne bude objednávka odeslána ještě téže den. Při přijetí po 11 hod. (u DPD a Zásilkovny po 9 hod.) bude odeslána nejpozději následující pracovní den.
Skladem: 9999881 ks / g
Koupit
Korálky s písmenky - bílé kostičky s černým textem - 6 mm
0,05 $

favorite

přihlaste se prosím
Korálky s písmenky z akrylové hmoty o délce hrany 6 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 3,2 mm.
Pozor! Některé korálky nám výrobce posílá ve dvou variantách - korálky tak mohou mít buď bílý nebo černý průvlek. Je to vždy vyobrazeno na fotkách daného písmenka.
UPOZORNĚNÍ: Výsledkem výrobního procesu mohou korálky z obsahovat drobné kazy (např. černé flíčky), které by neměly mít vliv na čitelnost písmenka. Navíc mohou obsahovat větší vady na 1-2 stranách. Bohužel nejsme schopní tyto kazy vytřídit, kontrola a třídění každého písmenka by prodejní cenu korálku 10x prodražila.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Koncovka zamačkávací - pro 4 mm řemínek (2 ks)
  • pokov
  • RoHS
Železná zamačkávací koncovka - pro řemínek šíře 3 mm (2 ks)
0,01 $

favorite

přihlaste se prosím
Železná zamačkávací koncovka pro řemínek do šíře 3 mm. Koncovka má rozměry 6 mm na výšku, 3 mm na šířku a 2,3 mm do hloubky. Očko koncovky má průvlek o průměru 1,2 mm. Koncovky jsou prodávány v páru (tedy po dvou kusech).
UVEDENÁ CENA JE ZA 2 KS (1 pár).
Český křišťál - polopokovené broušené kuličky - Ø 6 mm
  • pokov
Český křišťál - polopokovené broušené kuličky - Ø 6 mm
0,05 $

favorite

přihlaste se prosím
Skleněné korálky ve tvaru broušených kuliček s polopokoveným povrchem, průměrem 6 mm a dírkou pro průvlek o průměru 1 mm. Korálky jsou vyráběny z tzv. českého křišťálu ze skloviny označované jako LIBA 2000+ produkované firmou Preciosa Ornella. Korálky byly mačkány, broušeny a následně vakuově pokovovány pomocí nejlepších technologií dostupných v rámci ČR a výrobce tak korálkům ručí prémiovou kvalitou i odolností a stabilitou barvy pokovu.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 ks