Doporuč a získej

.

.

Partnerský program pro přátelé Korálků Katlas

.

Jaké by to bylo, kdyby Vám každá firma, kterou doporučíte svým přátelům poděkovala a dala Vám za to odměnu? Že je to pouhý sen? Ne, není přátelé! Pro Korálky Katlas je to realitou.

Víme, že doporučení má mnohdy větší rozhodovací váhu v tom, zda někde spíše nakoupíte, než všemožné marketingové postupy. Naším posláním a přáním je propojit širokou komunitu korálkářů a společně se korálkováním bavit a některým pomoct i k tomu, aby je korálkování mohlo živit na plný úvazek. Proto jsme pro Vás připravili partnerský program, díky kterému získáte provize z každého doporučení.

.

Co je metoda WIN-WIN?

.

Jedná se o metodu, kdy každá strana, která něco udělá, vyhrává. V našem případě, vy získáte korálky ZDARMA a my budeme zase blíže k tomu, aby se nám splnil sen spojit všechny korálkářky a milovníky korálků dohromady, vzájemně si pomáhat a inspirovat se. Odměny za doporučení dostáváte jak Vy za aktivitu, ale také ten, komu u nás nákup doporučíte.

.

Představujeme vám partnerský (tzv. Affiliate) program Korálků Katlas

.

Affiliate spolupráce je způsob, kdy každý, kdo nás doporučí svým známým či přátelům, získá provizi (odměnu) z každé objednávky, kterou kdokoliv z nich vytvoří. Níže najdete detailní systém bonusů a odměn.

.

Jak se do partnerského programu zapojit?

.

Na našem e-shopu najdete stránku „Doporuč a získej“. Na této stránce pak najdete registrační formulář, který vyplníte, a my Vám systém doporučení a odměn z našeho partnerského programu nastavíme. Po vyplnění formuláře, vám do 24 hod nastavíme celý systém tak, že budete moci okamžitě získávat peníze z doporučení.

.

                                                    REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

.

Jak to vše funguje?

.

Po schválení do partnerského programu při přihlášení k Vašemu zákaznickému účtu uvidíte vyskakovací okno, kde můžete okamžitě pozvat své přátelé přes náš e-mailový nástroj k tomu, aby se registrovali. Pakliže zatím nechcete nikomu nic posílat, stačí odkliknout.

.

                01%20pozv%C4%9Bte%20p%C5%99%C3%A1tel%C3%A9.png

.

Po přihlášení ke svému zákaznickému účtu uvidíte v menu 2 nová políčka, která slouží pro propagaci a vyplacení odměn.

.

             02%20dv%C4%9B%20nov%C3%A9%20pole.png

.

.Co najdete v záložce "SPONZORSKÝ PROGRAM"?

Předně budete vidět 4 záložky, které si teď krátce představíme:

.

            03%20sponzorsk%C3%BD%20program.png

.

  • V první záložce můžete vyzvat milovníky korálkování k tomu, aby se podívali na e-shop, popřípadě se registrovali. V této záložce stačí zadat jméno, příjmení a email, komu chcete poslat předem předpřipravený email. Každému, který se registruje přes Váš email a udělá objednávku získává od vás 5% voucher (poukaz) slevu.

.

         04%20email%20doporu%C4%8Den%C3%AD.png

.

  • Když vyplníte nad kontakty zprávu, zvýšíte možnost registrace. Můžete třeba napsat. Zdravím Vás, pravidelně nakupuji na tomto e-shopu, a proto, že jsem s nimi spokojen/a posílám ti odkaz, abys tento e-shop taky vyzkoušel/a. Jako pravidelný nakupující na e-shopu mám možnost, občas někomu poslat 5% slevu na nákup. Jestli chceš, můžeš tento voucher využít. Platnost je 30 dnů..

.

          05%20osobn%C3%AD%20zpr%C3%A1va%20p%C5%99ed%20odesl%C3%A1n%C3%ADm.png

.

  • Nečekejte dlouho s doporučením u Vašich přátel a známých, protože náš systém počítá provize pouze prvnímu, přes kterého se na e-shopu Váš známý zaregistruje. A to znamená, že zaregistruje-li se někdo přes někoho jiného, natrvalo přijdete o možnost získat od něj odměnu za doporučení.

.

     Jak vypadá e-mail, který se odešle?

.

          06A%20email%20s%20doporu%C4%8Dern%C3%ADm.png 

.

                                                          REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

Jak bude uplatněna 5% sleva při objednávce doporučeného?

.

  • V každé objednávce v souhru objednávky uvidí ten, který se registroval či nakoupil díky doporučení e-shopu, unikátní slevový kód, který jistě rád uplatní.

 .

           07%20voucher%20od%20kamar%C3%A1da.png

.

                                                 REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

V druhé záložce "Čekající přátelé" uvidíte jména, příjmení a email všech lidí, které jste pozvali, ale ještě se neregistrovali. Zde máte možnost pozvat přátelé znovu. Neklikejte na opakované pozvání přátel moc často, ať si pak podobné zprávy od Vás nedají do blokovaných. Spíše počkejte s pozváním na vhodný den, či čas. Ideální v době, kdy víte, že pozvaní mají volno a čas se na Váš e-mail s pozvánkou podívat. 

.

         

.

V třetí záložce najdete všechny, které jste pozvali, a oni se registrovali. V takovém případě máte jistotu, že v průběhu dalšího půl roku máte z každé jeho objednávky procenta z jeho objednávky, které si budete moci kdykoli s objednávkou vyzvednout. Toto platí pro všechny nově nakupující na našem e-shopu, takže pokud u nás dotyčný už nakupoval dříve, bohužel pak za něj provize neobdržíte, jelikož nepůjde o nového zákazníka, který by na našem e-shopu začal nakupovat díky Vás.

.

         

.

Nejdůležitější záložkou pro Vás je pak ta poslední, čtvrtá. Zde vidíte, jak si vedete, kolik nových zákazníků se u nás díky Vaší iniciativy zaregistrovalo, a hlavně, kolik objednávek a jaké provize za doporučení jste právě Vy získali.

.

        

.

Uvidíte kolik přátel, kterých jste registrovali přes odesílací formulář už nakoupilo. Uvidíte kolik lidí objednalo na základě sdílení, jakýchkoli produktů z e-shopu. Další možností, jak získat odměny za doporučení je v administraci modulu kliknout na sdílet e-shop na Facebooku a Twitteru. I zde uvidíte, kolik objednávek jste získali za sdílení příspěvků na svém profilu, či v nejrůznějších skupinách. Vše je tak co nejvíce transparentní, jednoduché a jasné, ať máte dokonalý přehled o tom, v jakém typu propagace se Vám vede nejlépe.

.

                                                       REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

Jak pracovat s partnerským programem?

.

První způsob: Posílání zpráv lidem, na které máte email a dobře se znáte.

.

V žádném případě neposílejte SPAM. Jakmile nám přijde stížnost, že posíláte pozvánky na cizí emaily, budeme muset Váš partnerský program vypnout. Každému, komu pošlete email, uvidí Vaše jméno a příjmení, které máte ve svém zákaznickém účtu vyplněné. Jasně tak poznáme, že partnerský program nevyužíváte správně.

.

Druhý způsob: Sdílení e-shopu na sociálních sítích.

.

V administraci PARTNERSKÝ (sponzorský) PROGRAM“ najdete ikonu Facebooku a Twitteru.

.

.

Jste-li aktivní na těchto sociálních sítích, stačí kliknout na ikonu sociální sítě a automaticky nasdílíte základní informace o e-shopu na svou zeď na Facebooku či Twitteru. NezapomeŇte se před sdílením přihlásit na sociální síť, kde chcete sdílet.

.

                

.

Na Facebooku můžete sdílet základní banner nejen na osobní profil na Facebooku, ale také ve svém příběhu, rovněž i na Facebook zdi přítele, má-li přítel tuto volbu nastavenou. Můžete sdílet banner ve Facebook skupinách kde jste přihlášeni, či na vaše Facebook stránky. Pochopitelně můžete sdílet banner v Messengeru.

.

            

.

Nezapomeňte dopsat k sdílenému příspěvku, text, který minimálně přiměje dotyčného, aby klik na odkaz a zobrazil si e-shop. Díky tomu začne fungovat na tento kontakt re-marketingová reklama a po dobu celých 30 dní, když udělá objednávku, nebo se registruje do e-shopu, získáváte provize. A to ze všech objednávek 180 dní od registrace.

.

          

.

                                                  REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

V případě že jste aktivní na Twitteru, můžete také propagovat. Ale není zde tolik možností. Po kliknutí na ikonu Twitteru se zobrazí stejný příspěvek na Twitteru, kde se pouze propíše Váš doporučující odkaz.

.

            

.

Poté, co si obrázek stáhnete do počítače, nahrajte jej do příspěvku. Mohlo by vypadat třeba takto:

.

              

.

                                                 REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

Třetí způsob: Sdílení jakýkoli produktu z e-shopu.

Nejvíce možností propagace máte díky systému, který Vám zaručuje získat provize z celých objednávek doporučováním konkrétních produktů. U každého produktu najdete odkaz, na který když kliknete zobrazí se Vám unikátní URL adresa (ta je unikátní pro každého účastníka našeho partnerského programu) a právě díky ní, získáte v případě objednání produktu (či i jakýchkoliv dalších v objednávce) provize: 

.

                                                                

.

Po kliknutí na odkaz se zobrazí konkrétní odkazy:

.

              

.

Poté, co zkopírujete odkaz, můžete sdílet odkaz kdekoli.

.

                                                         REGISTRACE DO AFFILIATE PROGRAMU.jpg

.

Praktické ukázky využití sdílení a propagace

.

1 příklad: Vytvoříte náramek a uděláte na Facebooku příspěvek. K náramku napíšete, že jsou z konkrétních korálků a vložíte Váš unikátní odkaz do příspěvku. Každý, kdo klikne na odkaz se zapíše na našem e-shopu a do 30 dní se budeme snažit udělat z něj prvo-nakupujícího. Vy dostanete provize nejen z toho jednoho korálku, ale z celé objednávky.

.

2. příklad: Jste náš bloger či influencer. Napíšete článek na blog. Například vytvoříte článek k výrobě šperku, který jste vytvořili. Popíšete, jaký materiál jste použili a v článku přidáte svoje unikátní odkazy na použité korálky či bižuterní komponenty z e-shopu. Tento článek můžete sdílet mezi svými přáteli, či ve Facebook skupinách, kde jste registrování. Výhodou takové „utajené“ propagace je v tom, že lidé si myslí, že jste sdíleli svou práci, takže Vás neoznačí jako „spamera“. A každý, kdo se podívá na e-shopu na Váš výrobek, opět spadne na 30 dní do automatických on-line kampaní, kde se snažíme z každého Vámi přivedeného návštěvníka stránek udělat objednávajícího, abyste získali provize po plných 180 dní z každé objednávky. Navíc Vám pomáháme získat další odměny pravidelnými emaily z našich kampaní, které zasíláme v rámci pravidelného e-mailového marketingu, což zvyšuje šanci na více objednávek v průběhu celého půl roku.

.

3. příklad: Jste náš bloger a vytvoříte návod na výrobu náramku z korálků. Postupujete opět stejně jako příkladu 2 a navíc díky vytvořenému návodu Váš blogový článek budeme v pravidelných intervalech sdílet na naši Facebook stránce, kde máme sledovatele. Noví sledovatelé od posledního sdílení Vašeho návodu Váš návod neviděli, a proto na něj kliknou, podívají se na návod, kliknou na Váš unikátní odkaz u korálků, ze kterých jste tvořila, a objednají. Díky tomu, že vidí návod, pravděpodobně objednají všechny korálky na výrobu. A opět máte provize z celé této nové objednávky. A tak díky článku na našem blogu, získáte provize z článku i od nově nakupujících v horizontu mnoha let. Připomínáme, že budete mít odměnu ze všech objednávek uskutečněných novým zákazníkem po dobu 180 dnů od registrace. Navíc Vám pomáháme získat další odměny pravidelnými emailovými kampaněmi, které od nás dostáváte. Což zvyšuje více opakovaných objednávek v průběhu celého půl roku.

.

4. příklad: Tvoříte video návody na svém YouTube kanálu. Nahrajete video na YouTube, ve videu uvedete, že v odkazu mohou kliknout na korálky, které jste použili, a opět po kliknutí na Váš unikátní odkaz spadnou do online kampaně, ze které Vám připadnou odměny. Připomínáme, že budete mít odměnu ze všech objednávek uskutečněných 180 dnů od registrace.

.

5. přiklad: Někdo v nějaké FB skupině věnující se korálkování bude mít dotaz na nějaký korálek či bižuterní komponent. Vám stačí přihlásit do svého účtu na e-shopu, najít konkrétní produkt, kliknout na odkaz ke sdílení a máte vyhráno. Když dotyčná osoba klikne na odkaz, opět spadne na našem e-shopu do připravené online kampaně, a pokud nenakoupí hned, my z něj uděláme prvo-nakupujícího. A Vy máte opět provize z každé jeho objednávky plných 180 dnů.

.

6. příklad: Začněte se bavit doporučováním co nejdříve, máte šanci získat vysoké provize díky tomu, že budete sdílet Váš odkaz u výrobců z korálků. Určitě znáte někoho, kdo tvoří z korálků a nakupuje na jiných e-shopech. Pak stačí napsat mu například na jeho Facebook stránce do messengeru, že víte o jednom e-shopu, kde by mohl nakupovat a vložíte svůj unikátní odkaz. A opět, klikne na stránky, a když během 30 dní udělá objednávku, máte za něj provize právě Vy. A to ze všech jeho objednávek plných 180 dnů.

.

7. případ: Jste registrováni na Fler.cz, či Potvor.cz, či jiných stránkách sdružující prodávající s rukodělnými výrobky? Pak začněte komunikovat s lidmi, kteří tvoří z korálků a doporučte jim náš e-shop.

.

8. případ: Instagram. Propagujete své produkty na Instagramu? Pak víte, že vložit odkaz z jiného e-shopu zatím není možné. Díky speciálnímu voucheru (poukazu) můžete propagovat i na Instagramu. Stačí lidem, kteří tvoří z korálků napsat zprávu, kde označíte náš e-shop pomocí hashtagu #koralky_katlas a dopíšete, že mohou díky speciálního kódu získat na svou první objednávku slevu 5 %. Samozřejmě můžete tuto funkci využít i v příbězích na Instagramu, či pod videi IGTV.

.

9. případ: Pořádáte soutěže? Další možnost, jak využít unikátního voucheru (poukazu) a získat odměny na plných 180 dnů. Uspořádejte soutěž na svém FB profilu, kde dáte například náramek zdarma, za to, že zjistí, jaké korálky jste na náramek z e-shopu www.koralkykatlas.cz použili. Použijete svůj odkaz a lidé se podívají na stránky a už jsou opět vedeni online reklamou, aby poprvé nakoupili, a Vy jste získali odměny na 180 dnů.

.

10. příklad. Ankety na sociálních sítích. Opět úžasný nástroj, jak získat více odměn za doporučení. Vytvořte anketu například, kde se budete ptát na to, zda minerální korálky z Růženinu jsou pravé či jde o imitaci korálků. A pošlete odkaz na pravý minerál a kupříkladu na syntetiku. Ten, kdo bude chtít získat výhru, bude muset kliknout na Váš odkaz, podívat se v detailu na produkt, zda jde o minerál, imitaci či syntetiku. A opět na něj budeme cílit online reklamu a zajistíme, aby přes Vás nakoupil.

.

11. příklad. Odměna za hodnocení na Heuréce. Píšete nám hodnocení na Heuréce? Pak do hodnocení vložte Váš unikátní kód, díky kterému každý, kdo se podívá na Vaše hodnocení a objedná, získáte opět po dobu 180 dní odměnu.

.

12. příklad. PR weby. Jde o weby, kde můžete psát články, ale většinou nemůžete dávat odkazy. Ale velice dobře fungují kódy, které se dají použít.

.

13. příklad. Kuponový marketing. Jde o weby, kde najdete slevy z celého internetu. Za určitých podmínek se můžete registrovat a vytvářet kupony. Každý, kdo použije Váš kupon, získá slevu a vy na 180 dní odměny.

.

Chcete se naučit další techniky, jak propagovat korálky a bižuterní komponenty? Zveme Vás do Facebook skupiny Korálky Kaltas – Influenceři, kde budeme postupně doporučovat další techniky. 

.

           

.

                                        REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

.

Co najdete v záložce "MŮJ ÚČET ODMĚN"?

.

V účtu odměn najdete všechny Vaše odměny za doporučení. V první záložce „MŮJ ÚČET“ vidíte celkové odměny a zde si pak vygenerujete voucher (poukaz) rovnající se odměnám za doporučení.

.

           

.

V záložce „HISTORIE ODMĚN“, uvidíte již vyplacené odměny.

.

            

.

V záložce „HISTORIE POUKAZŮ“ najdete platné či již využité vouchery (poukazy).

.

          

.

                                                 

                                           REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

.

Jak se vyplácejí odměny za doporučení?

.

Veškerá doporučení, odměny, či zda se někdo registroval, nemusíte hlídat, protože máte nastavenou funkci automatického emailu, když se něco v partnerském programu změní. Dozvíte se tak hned, kdo se přes Váš odkaz, či poukaz registroval, kdy udělal objednávku, jaká je výše Vaší odměny z objednávky doporučeného, ale také kdy Vám bude odměna vystavena. V naší administraci je to vždy 14 dní od vytvoření objednávky, protože se řídíme občanským zákoníkem, dle kterého může zákazník odstoupit do 14 dní od kupní smlouvy, zboží vrátit.

.

Také kdykoli se přihlásíte do svého zákaznického účtu můžete sledovat stav Vámi doporučených lidí, stavy objednávek, odměny, které čekají na vyplacení a odměny, které můžete využít v právě tvořené objednávce.

.

Jak aktivovat voucher (poukaz)?

.

Aktivovat a uplatnit slevu za doporučení se dělá v části „Můj účet“. Uplatnit můžete pouze vouchery (poukazy) z objednávek, které byly doručeny, a uplynula u nich již zákonná lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, která je 14 dnů.

.

          

.

Bude-li poukaz aktivní, přijde Vám o tom email. V takovém případě, se vám v záložce „Můj účet“ zobrazí okno, kde můžete vložit celou odměnu, nebo se rozhodnete využít jen část odměny a další peníze si necháte na další objednávky. Vystavený poukaz jednoduše přidáte do košíku, před dokončením objednávky.

.

          

.

                                                 REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

.

Jak partnerský program zajistí, že skutečně získáte odměnu za doporučení od všech, kteří klikli na Váš odkaz a udělali objednávku?

.

Jde o známou techniku, které využívají po celém světě prestižní firmy jako je Alza, či Amazon a spousta dalších. Jednoduše řečeno, každý z nás, kdo tzv. surfuje na internetu přes jakýkoli prohlížeč, uchovává v jeho paměti část kódu. (tzv cookies). Dělají to tak všechny e-shopy, které mají nastaven partnerský program, či online marketing.

.

A právě náš systém umí tato cookies zaznamenat a po dobu 30 dní hlídat, zda ten, který navštívil e-shop přes Váš odkaz, provedl registraci, či na e-shopu vytvořil objednávku.

.

Jako jeden z mála e-shopů Vás podpoříme také tím, že za Vás platíme online reklamu, abychom maximalizovali počet vašich registrovaných.

.

Možná jste si všimli, že potom co navštívíte náš e-shop, začnou se Vám zobrazovat na sociálních sítích či na webech naše produkty – konkrétně to, co jste si prohlédli. Připravili jsme pro Vás 30denní reklamní strategii, která zajistí, že když už někomu pošlete odkaz a ten se na naše stránky podívá, bude pak i vysoká pravděpodobnost, že korálky objedná a Vy z toho budete mít také svou část zisku.

.

Abychom byli vůči Vám féroví, tak je potřeba i říci, že některé prokliky prohlížeče neměří. A to v případě, že mají lidé vypnuté cookies. I na to myslíme. Právě proto náš partnerský program umožňuje pracovat i s vouchery (poukazy) které po vložení do e-shopu, daného doporučeného spárují s Vámi. Díky tomu máme téměř 100% jistotu, že každého, koho doporučíte, připadne právě pod Vás.

.

Doporučení celkem nepozná, že jde o propagaci, protože při registraci na e-shopu, či v souhrnu objednávky, uvidí jen malou nepatrnou větu: "Byli jste sponzorováni".

.

.

         

.

                                        REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

.

JAKÉ NA VÁS ČEKAJÍ ODMĚNY?

.

Můžete od nás dostat 3 úrovně odměn. Odměna se vypočítává z celkové výše objednávky, přirozeně nemůžeme počítat náklady na dopravu a DPH, takže provize je počítána pouze z ceny zboží bez DPH.

.

1. úroveň 4 % z objednávky po 180 dní od registrace

Tuto odměnu může získat každý, kdo se přihlásí do partnerského programu.

.

2. úroveň 7 % z objednávky po 180 dní od registrace

Tato výše odměn náleží aktivním doporučovatelům. Říká se jim také Influenceři. (Doporučovatelé). Tuto odměnu od nás dostanete, když v souhrnu odměn přesáhnete částku 1000 Kč. V případě, že se tak stane, napište nám, a my Vám navýšíme odměny za doporučení ze 4 % na 7%.

.

3. úroveň 10 % z objednávky po 180 dní od registrace

Tuto exkluzivní odměnu od nás dostávají pouze ti, kteří s námi spolupracují naplno. A jsou v kategorii blogeři. Jsou to všichni, kteří nám 1 x měsíčně napíší článek na našem blogu. Natočí například návod a aktivně podporují rozvoj blogu. Například komentováním. Ti, kteří podmínky nebudou splňovat, přeřadíme do 2 úrovně odměn.

.

MODELOVÉ PŘÍKLADY

.

Příklad běžného nového korálkáře: 

Průměrná výše první objednávky na e-shopu bývá od 600 do 800 Kč. Pro výpočet si vezmeme průměrnou objednávku 700 Kč, u které jsou odečtené již náklady na dopravu a DPH. Opakované objednávky bývají ve výši 1 000 až 1 400 Kč. Budeme brát v úvahu střed 1 200 Kč. V průměru u nás objednává nový zákazník 3 x za půl roku. Takže celková výše objednávek je 3 100 Kč, ze které Vám v průběhu půl roku bude vyplacena odměna za každého takovéhoto zákazníka. 

Budete-li mít partnerský program 1 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 124 Kč.

Budete-li mít partnerský program 2 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 217 Kč.

Budete-li mít partnerský program 3 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 310 Kč.

.

Příklad velkoobchodního korálkáře se slevou 30 % (minimální výše obj je 2500 Kč). 

Takový velkoobchodní zákazník u nás objednává v průměru 4 x do půl roku a průměrná výše objednávky je 2 870 Kč. Vezmeme v úvahu, že bez DPH to je 2 267 Kč, pak za to, že přivedete někoho, kdo korálkuje a zaregistruje se u nás navíc do velkoobchodu, získáte od nás za půl roku za každého takového zákazníka: 

Budete-li mít partnerský program 1 úrovně, odměny ve výši 362 Kč.

Budete-li mít partnerský program 2 úrovně, odměny ve výši 635 Kč.

Budete-li mít partnerský program 3 úrovně, odměny ve výši 907 Kč.

.

Příklad velkoobchodního korálkáře se slevou 45 % (minimální výše obj je 5000 Kč). 

Takový velkoobchodní zákazník u nás objednává v průměru 4x do půl roku a průměrná výše objednávky je 6215 Kč. (Jsou ale u nás velkoobchodní odběratelé, kteří měsíčně tvoří objednávky za více jak 40 000 Kč každý měsíc). Když vezmeme v úvahu průměrnou výši objednávky a že bez DPH to je 5000 Kč, pak za to, že přivedete někoho do našeho B2B velkoobchodu, získáte během půl roku (za 4 objednávky) následující odměny za každého takového zákazníka: 

Budete-li mít partnerský program 1 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 800 Kč.

Budete-li mít partnerský program 2 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 1 400 Kč.

Budete-li mít partnerský program 3 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 2 000 Kč.

.

Příklad velkoobchodního korálkáře se slevou 45 % (VELKOOBDBĚRATEL). 

A v případě, že k nám přivedete někoho, kdo bude tvořit každý měsíc objednávku za 40 000 Kč, pak od nás získáte během půl roku odměny v celkové výši: 

Budete-li mít partnerský program 1 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 9 600 Kč.

Budete-li mít partnerský program 2 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 16 800 Kč.

Budete-li mít partnerský program 3 úrovně, získáte od nás odměny ve výši 24 000 Kč.

.

                                                            REGISTRACE%20DO%20AFFILIATE%20PROGRAMU.jpg

 ..

.