Vrtání a gravírování

Pokud potřebujete zvětšit u korálků dírky, či si je vyhladit, jste tu na správném místě. V kategorii najdete ruční vrtačky pro jemné doupravení velikostí dírek korálků i včetně svěráku k jejich uchycení. Taktéž zde naleznete i sady mikrovrtáků do vrtaček, pokud by se Vám starší ztupily, či obrousily.

Mosazná ruční vrtačka na korálky - 9 x 1,4 cm - BEZ VRTÁKŮ
4,62 $

favorite

přihlaste se prosím
Ruční mikro vrtačka ve stříbrné barvě o velikosti 90 x 14 mm. V případě zájmu o zvětšování dírek korálků doporučujeme používat spíše ruční vrtačky před těmi elektrickými, jelikož u elektrických nelze zpravidla redukovat otáčky a bez vodního chlazení dochází velice snadno k lokálnímu přehřátí korálků a jejich rozpuknutí. Při zvětšování dírek neprovádějte skokové zvětšení - např. z průvleku 0,5 mm na 2 mm. Jednak hrozí, že bude dírka křivá a druhak že korálek pukne. Zvětšování je potřeba provádět postupně přes několik velikostí vrtáčků, aby nedocházelo k defektům, či k zničení korálků.
UPOZORŇUJEME, ŽE PRODUKT NEOBSAHUJE VRTÁKY!
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Sada ocelových mikro vrtáků na korálky - délka 29-61 mm - průměr 0,8-3 mm
3,70 $

favorite

přihlaste se prosím
Sada deseti ocelových mikro vrtáků na korálky o délce 29 - 61 mm a o průměru 0,8 - 3 mm. Vrtáky jsou určeny do ručních vrtaček z naší nabídky, ale lze je použít i do klasických elektrických, či akumulačních vrtaček. V případě zájmu o zvětšování dírek korálků doporučujeme používat spíše ruční vrtačky před těmi elektrickými, jelikož u elektrických nelze zpravidla redukovat otáčky a bez vodního chlazení dochází velice snadno k lokálnímu přehřátí korálků a jejich rozpuknutí.
Vrtáky nemají diamantové hroty proto je nedoporučujeme pro vrtání dírek do minerálních korálků.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 SADU (sada obsahuje 10 ks vrtáků).
Ruční vrtačka a sada ocelových mikro vrtáků na korálky - průměr vrtáků 0,5-3 mm
13,87 $
Vyprodáno

favorite

přihlaste se prosím
Ruční mikro vrtačka v pokovem v černé barvě o velikosti 89 x 15 mm v balení společně se sadou deseti ocelových mikro vrtáků na korálky o průměru 0,5-3 mm. Vrtáky jsou určeny do ruční vrtačky, ale lze je použít i do klasických elektrických, či akumulačních vrtaček. V případě zájmu o zvětšování dírek korálků doporučujeme používat spíše ruční vrtačky před těmi elektrickými, jelikož u elektrických nelze zpravidla redukovat otáčky a bez vodního chlazení dochází velice snadno k lokálnímu přehřátí korálků a jejich rozpuknutí.
Vrtáky nemají diamantové hroty proto je nedoporučujeme pro vrtání dírek do minerálních korálků.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 SADU (ruční vrtačku + 30 vrtáčků)
Mosazná ruční vrtačka na korálky - velikost 11,4 cm - BEZ VRTÁKŮ
7,86 $
Vyprodáno

favorite

přihlaste se prosím
Ruční mikro vrtačka ve stříbrno-zelené barvě o velikosti 11,4 cm. V případě zájmu o zvětšování dírek korálků doporučujeme používat spíše ruční vrtačky před těmi elektrickými, jelikož u elektrických nelze zpravidla redukovat otáčky a bez vodního chlazení dochází velice snadno k lokálnímu přehřátí korálků a jejich rozpuknutí. Při zvětšování dírek neprovádějte skokové zvětšení - např. z průvleku 0,5 mm na 2 mm. Jednak hrozí, že bude dírka křivá a druhak že korálek pukne. Zvětšování je potřeba provádět postupně přes několik velikostí vrtáčků, aby nedocházelo k defektům, či k zničení korálků.
UPOZORŇUJEME, ŽE PRODUKT NEOBSAHUJE VRTÁKY!
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.