Hliníkový drát


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Hliníkový barevný drát o průměru 1 mm. Drátky jsou ideální na výrobu spojovacích kroužků , či na tvorbu drátovaných dekorací. Jde o drátky v základním lakovaném provedení, a proto je také jejich cena nízká. V případě zájmu o výrobu kroužků z drátků, pokud hledáte kvalitnější (eloxovaný) hliník, doporučujeme navštívit e-shop naší partnerky Krouzkarka.cz, kde najdete v ČR přímo největší výběr kvalitních kroužků z Kanady i včetně tipů, rad a návodů na kroužkované šperky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 návin (cca 10 m)
    Lakovaný hliníkový barevný drát - Ø 1 mm - návin 10 m
    Hliníkový barevný drát o průměru 1 mm. Drátky jsou ideální na výrobu spojovacích kroužků , či na tvorbu drátovaných dekorací. Jde o drátky v základním lakovaném provedení, a proto je také jejich cena nízká. V případě zájmu o výrobu kroužků z...
    1,19 $
    SklademLakovaný hliníkový barevný drát - Ø 1 mm - návin 10 m
0,98 $

favorite

přihlaste se prosím
Hliníkový barevný drát o průměru 1 mm. Drátky jsou ideální na výrobu spojovacích kroužků , či na tvorbu drátovaných dekorací. Jde o drátky v základním lakovaném provedení, a proto je také jejich cena nízká. V případě zájmu o výrobu kroužků z drátků, pokud hledáte kvalitnější (eloxovaný) hliník, doporučujeme navštívit e-shop naší partnerky Krouzkarka.cz, kde najdete v ČR přímo největší výběr kvalitních kroužků z Kanady i včetně tipů, rad a návodů na kroužkované šperky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 návin (cca 10 m)