Ostatní

Koncovka zamačkávací - pro stuhu šíře 15 mm
  • pokov
Železná půlkruhová zamačkávací koncovka - pro stuhu šíře 15 mm
0,10 $

favorite

přihlaste se prosím
Železná zamačkávací koncovka pro náhrdelníky vyrobené z organzových nebo saténových stuh o šíři 15 mm. Koncovka samotná má rozměry 15 x 10 x 6,5 mm a má navíc očko pro průvlek o rozměru 1,5 x 3 mm pro přidání prodlužovacího řetízku, či jiné ozdoby, která bude plnit dekorativní charakter. Železné jádro má barevnou povrchovou úpravu v odstínu zvolené barevné kombinace.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
304 nerezová zamačkávací koncovka - pro stuhu šíře 13 mm
0,29 $

favorite

přihlaste se prosím
Zamačkávací koncovka z nerezové (neboli chirurgické) ocele typu 304 pro náhrdelníky vyrobené z organzových nebo saténových stuh o šíři 13 mm. Koncovka samotná má rozměry 13 x 7,5 x 6 mm a má navíc i očko pro průvlek o rozměru 3 x 1 mm pro přidání prodlužovacího řetízku, či jiné ozdoby, která bude plnit dekorativní charakter.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
304 nerezová zamačkávací koncovka - pro stuhu šíře 10 mm
0,25 $

favorite

přihlaste se prosím
Zamačkávací koncovka z nerezové (neboli chirurgické) ocele typu 304 pro náhrdelníky vyrobené z organzových nebo saténových stuh o šíři 10 mm. Koncovka samotná má rozměry 10,5 x 9,5 x 6 mm a má navíc i očko pro průvlek o rozměru 3 x 2 mm pro přidání prodlužovacího řetízku, či jiné ozdoby, která bude plnit dekorativní charakter.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Kulatá šroubovací hliníková krabička - Ø 7,15 x 1,4 cm
1,06 $

favorite

přihlaste se prosím
Kulatá šroubovací hliníková krabička o průměru 7,15 cm, výšce 1,4 cm. Krabička je velmi lehká a je naprosto ideální k uložení středních množství korálků, či jako ozdobné balení pro náramky do obvodu 20 cm. Na krabičku lze navíc vygravírovat libovolný vlastní design. Součástí krabičky není žádná vnitřní výplň.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Kulatá šroubovací hliníková krabička - Ø 9,5 x 2,85 cm
1,49 $
Vyprodáno

favorite

přihlaste se prosím
Kulatá šroubovací hliníková krabička o průměru 9,5 cm, výšce 2,85 cm. Krabička je velmi lehká a je naprosto ideální k uložení středních množství korálků, či jako ozdobné balení pro náramky do obvodu 27 cm. Na krabičku lze navíc vygravírovat libovolný vlastní design. Součástí krabičky není žádná vnitřní výplň.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Kulatá šroubovací hliníková krabička s průhledným víčkem - Ø 8,3 x 3,8 cm - objem 100 ml
1,87 $
Vyprodáno

favorite

přihlaste se prosím
Kulatá šroubovací hliníková krabička s průhledným víkem průměru 8,3 cm, výšce 3,8 cm. Krabička je velmi lehká a je naprosto ideální k uložení středních a větších množství korálků, či jako ozdobné balení pro náramky do obvodu 25 cm. Na krabičku lze navíc vygravírovat libovolný vlastní design. Součástí krabičky není žádná vnitřní výplň.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.