Velkoobchodní režim

Pro koho je velkoobchodní sekce určena?

Jste držitel živnostenského listu a nemáte problém odebírat zboží ve větším za výhodnější ceny? Právě pro Vás je náš velkoobchodní režim! Detailní informace, jak se do velkoobchodu u nás zaregistrovat, naleznete níže.

.

Výhody velkoobchodního režimu

 • V základním velkoobchodním režimu nabízíme slevu 30 % z maloobchodních cen zboží a minimální hodnota objednávky musí překročit 2 500 Kč
 • V režimu B2B určeném pro výrobce šperků a prodejce bižuterního materiálu nabízíme slevu 45 % z maloobchodních cen zboží a minimální hodnota objednávky musí překročit 5 000 Kč 
 • V případě zájmu o odběry celých výrobních balení je možné domluvit individuální slevy a objednávat i zboží mimo naši aktuální nabídku. K dispozici máme katalogy výrobců z více jak 30 zemí světa, které obsahují přes 500 tisíc produktů. Při tomto způsobu odběru účtujeme pouze minimální provizi za zprostředkování prodeje a výhodou pro Vás je přímý nákup od prodejce z ČR - nemusíte si vyřizovat na Celní správě přidělení čísla EORI, nemusíte s každou zásilkou komunikovat s mezinárodními dopravci, vyplňovat deklaraci JSD, řešit celní poplatky, či reklamace s prodejcem přes půl světa, kdy předem nevíte, zda ji přijme, nebo přijdete o peníze - vše v tomto ohledu vyřídíme za Vás u námi ověřených a spolehlivých dodavatelů a výrobců s garancí nejnižší ceny v ČR.

.

Jak získat přístup do velkoobchodní sekce?

K získání velkoobchodních výhod stačí provést následující 2 kroky:

 1. Vyplnit formulář pro registraci firmy. Viz níže.
 2. Do 24 hodin od registrace Vám zavoláme a domluvíme podmínky spolupráce.
 3. Vytvoříme Vám velkoobchodní účet a pošleme Vám přístupy.

.

Proč nakupovat velkoobchodně právě u nás?

 • Přímé kontakty na tuzemské i zahraniční výrobce, díky čemuž můžeme nabídnout nejnižší ceny na českém trhu!
 • Nabízíme největší nabídku korálků a komponentů z přírodnin v rámci ČR. U všech minerálů i vzácných dřevin ověřujeme pravost původu a povrchové úpravy, které u zboží deklarujeme. Jako jediný e-shop v ČR tak uvádíme, zda je minerál dobarven, leptán, žíhán, pokoven, či jakkoliv jinak povrchově upraven, či zda jde o absolutně přírodní korálek - žádný jiný e-shop v ČR takto důsledně zboží nepopisuje a nekontroluje!
 • U kovových komponentů a korálků barvených kovovými barvami jsou uvedeny detailní informace pro alergiky a v případě, že výrobce nechal svůj výrobek otestovat elementární analýzou a poskytl patřičný certifikát, lze o tom u zboží najít informaci a mít tak jistotu zdravotní nezávadnosti zboží.
 • S velkoobchodními cenami lze nakupovat i malá množství – výhodný režim pro malovýrobce i malopodnikatele!
 • Velice přehledně vedený e-shop s možností filtrace zboží podle mnoha parametrů.
 • Vstřícný a ochotný zákaznický servis.

.