Menu blogu
Nejnovější příspěvky
Srdeční záležitost video návod z dračích kamenů

Srdeční záležitost video návod z dračích kamenů

210 Shlédnutí 0 Líbí se
1 Komentář
(5) Srdeční záležitost video návod z dračích kamenů

Již několik let se věnuji REIKI, józe a meditaci. Díky tomu, že jsem si obojí zamilovala napadlo mě vytvořit šperky, které mají právě energii reiki. Mohu je očistit od negativních energií a ještě vám přidat energii, kterou právě potřebujete. Občas někdo napíše, zda bych mohla harmonizovat nějakou situaci nebo událost, vše je možné na dálku. Nadšení z každého nového originálního výrobku mě provází i po několika letech. Nejraději mám zakázky na míru a vymýšlení nových projektů. Pokud si nejste jisti, jaký šperk je pro vás nebo vaše blízké ten pravý, napište a společně něco vymyslíme.

Více zde: www.reikiprovsechny.cz

IG: reikiprovsechny

FB: REIKI pro všechny

Napsat komentář

Bezpečnostní kód

Komentáře

 • Poznámka provozovatele blogu:
  Od:Korálky Katlas Na 19-05-2021
  Hodnocení:
  5.0

  Informace na tomto blogu jsou osobním názorem lidí, kteří korálkují a dělí se o své osobní zkušenostmi. Obsah v této sekci má pouze informativní charakter.

  V případě, že jsou v sekci BLOG zdravotní tvrzení či osobní zkušenosti korálkářů a korálkářek, berte na vědomí, že Korálky Katlas nenesou odpovědnost za jakékoli tvrzení k alternativnímu způsobu použití převážně minerálních korálků či alternativních způsobu léčby. Uveřejněný obsah nemá být náhradou za radu, diagnózu nebo léčbu poskytnutou odborníkem. Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se vašeho zdravotního stavu nebo určité léčby, vždy se poraďte s lékařem nebo jiným odborníkem v oblasti lékařské péče.