Vánoční provoz e-shopu 2020/2021

.

.

Naši milovníci korálkování. Ač se to nezdá, je tu opět konec roku a že to byla opět ale jízda. Chceme vám moc poděkovat za to, že jste nás celý rok podporovali. Rádi bychom Vám popřáli, abyste si užili poslední dny starého roku podle vašich přání a pamatujte na to, že dávat radost druhým lidem je ten nejlepší způsob, jak být trvale šťastní.

.

Jak bude probíhat provoz v období Vánoc?

.

Objednávky, které chcete obdržet do Vánoc, doporučujeme objednat nejpozději do pátku 17. prosince, tak abychom je jako první expedovali v pondělí. Ti z Vás, kteří potřebují objednávky co nejrychleji, mohou využít Expresní vyřízení objednávky. Nicméně u později vytvořených objednávek ani sami dopravci neručí dodání do Vánoc a nemůžeme to tak garantovat ani my.

.

Dočasné omezení platby na dobírku od 17.12 do 24.12.

.

Jelikož jsme v posledních několika letech byly překvapeni množstvím nevyzvednutých balíčků, které dopravci nestihli doručit do Vánoc, tak od 17.12. do 24.12. nebude možné objednat si zboží s platbou na dobírku. Nejpozději v průběhu dopoledne 25.12. opět platbu na dobírku zpřístupníme. Věříme, že chápete toto naše opatření.

.

Objednávky mezi Vánoci a Silvestrem od 27.12 do 31.12. 2021

.

V tomto týdnu budeme mít omezený provoz a objednávky budeme expedovat pouze v omezené míře. Přednost mají objednávky s expresním vyřízením a velkoobchodní objednávky. Také se k nám v termínech od 27. do 30. 12. dovoláte v čase od 7 do 15 hod a budete-li mít objednávku na osobní vyzvednutí, balíček si budete moct vyzvednout v čase od 7 do 15 hodin. Na Silvestra má náš sklad zavřeno a opět si objednávky můžete vyzvednout v novém roce.

.

Rádi bychom Vám popřáli, abyste si užili poslední dny starého roku podle vašich přání a přejeme Vám vše nejlepší do roku příštího - hlavně to zdraví, štěstí a pracovní úspěchy. Jste natrvalo v našich srdcích a budeme tu pro vás i v roce 2022.

.