Akce a tvořivé soutěže

ČERVNOVÉ TVOŘENÍ S KORÁLKY KATLAS

Korálky Katlas po dlouhé době vyhlašují kreativní tvořivou soutěž o hodnotné ceny v podobě dárkových poukazů na nákup zboží na našem e-shopu. K účasti do soutěži jsou zváni všichni korálkoví nadšenci. Již nyní se těšime na všechny nádherné soutěžní šperky.

Výrobky a fotografie

Účastníkem soutěže zašle na e-mail koralky@koralkykatlas.cz fotografii s vlastním výrobkem z korálků. PODMÍNKOU ZAŘAZENÍ ŠPERKU DO SOUTĚŽE JE ZAKOMPONOVÁNÍ ALESPOŇ JEDNOHO MINERÁLNÍHO KAMENE NEBO KORÁLKU.

Výrobkem z korálků se rozumí

 •        Náramek
 •        Náhrdelník
 •        Prsten
 •        Náušnice
 •        Brož
 •        Sety šperků – náhrdelník, náramek a náušnice v libovolné kombinaci

Každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii a na fotografii může být pouze jeden šperk nebo set šperků. Fotografii s více výrobky stejného typu do soutěže nepřijímáme.

Splní-li fotografie tyto požadavky bude uveřejněna na našich profilech na Facebooku, Pinterstu a Google Plus v samostatném albu „Červencové tvoření '“ U fotografie bude popisek s Vaším jménem nebo přezdívkou. Pro svůj soutěžní výrobek nám můžete zaslat i jméno.

Hlasování

Hlas v soutěži získá výrobek od návštěvníků výše uvedených profilů označením fotografie pomocí tlačítka „LIKE“ nebo „+“ (započítávají se pouze kladné hlasy, záporné se neodečítají). Hlasy získané na jednotlivých profilech se sčítají (každý hlasující má tak až 3 hlasy).

Výherci a jejich oznámení

Výherci se stávají autoři tří výrobků, které k 20 hod. dne 30. 6. 2017 získají v součtu největší počet hodnocení „LIKE“ a „+“ na sociálních sítích Facebook, Google Plus a Pinterest.

Provozovatelé e-shopu Korálky Katlas dále vyhlásí až pět speciálních cen za netradiční, či jinak zajímavé šperky, jejichž autoři se neumístí v hlasování na prvních 3 místech.

 •       1.  Místo –poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží na e-shopu Koralky Katlas
 •       2.  Místo – poukaz v hodnotě 800 Kč na nákup zboží na e-shopu Korálky Katlas
 •       3.  Místo – poukaz v hodnotě 600 Kč na nákup zboží na e-shopu Korálky Katlas
 •        Speciální ocenění – až 5 soutěžících získá poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží na e-shopu Korálky Katlas

Výherci budou vyhlášení na profilech našich sociálních sítí a zpráva o výhře jim bude také zaslána na e-mail (součástí e-mailu budou mimo jiné i podmínky vystavení a použití vyhraného poukazu).

Doba trvání soutěže

Soutěž začíná 1. 6. 2017 a končí 30. 6. 2017 v 20 hod. Do soutěže se můžete hlásit již nyní. Fotografie budou překontrolovány a umístěny na profily sociálních sítí Korálků Katlas ode dne začátku soutěže.

Ostatní ustanovení a podmínky

Bude-li mít pořadatel či organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen. To platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play.

Další probíhající akce

Doprava zdarma

 • Všichni zákazníci mohou při splnění podmínek uvedených >> zde << v procesu objednávky využít možnost poštovného zdarma.

Věrnostní program

 • Pro věrné zákazníky nebo velké objednávky nabízíme výrazné slevy v našem věrnostním programu, více informací >> zde <<.

Soutěž s Preciosou

 • PRECIOSA ORNELA, a.s. každý měsíc vybere dle svého uvážení mnoho fanoušků českých PRECIOSA perliček a perlí, které osloví a pošle jim za odměnu dárek s perlemi/perličkamiVýrobek je potřeba vyrobit do 14 dnů od obdržení našeho dárku a své výrobky z českých perliček a perlí nám ukažte na svém webu, Facebooku, Youtube nebo blogu pomocí registračního formuláře.
 • měsíc perle / perlička
  únor PRECIOSA Farfalle™
  březen PRECIOSA Twin™
  duben PRECIOSA Solo™
  květen PRECIOSA Pellet™
  červen PRECIOSA Thorn™
  červenec PRECIOSA Villa™
  srpen PRECIOSA Pip™
  září PRECIOSA Ripple™
  říjen PRECIOSA Chilli™
  listopad PRECIOSA Candy™
  prosinec PRECIOSA Tee™
  leden PRECIOSA Hill™