• pokov
  • bez niklu
  • RoHS
Mosazný přívěsek se zirkony - šestiúhelník - 11 x 9 x 3 mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Mosazný přívěsek se zirkony - šestiúhelník - 11 x 9 x 3 mm

Luxusní mosazný přívěsek ve tvaru šestiúhelníku osázený pravými kubickými zirkony v čiré barvě s barevnou povrchovou úpravou o rozměrech 11 x 9 x 3 mm a s očkem pro průvlek o velikosti 2 mm. Platinové přívěsky jsou pokoveny pravou platinou.

UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.

40,33 Kč s DPH 47,45 Kč -15% 33,33 Kč bez DPH

Luxusní mosazný přívěsek ve tvaru šestiúhelníku osázený pravými kubickými zirkony v čiré barvě s barevnou povrchovou úpravou o rozměrech 11 x 9 x 3 mm a s očkem pro průvlek o velikosti 2 mm. Platinové přívěsky jsou pokoveny pravou platinou.

Zirkony mají velmi podobný index lomu jako diamanty a při dopadu přirozeného denního světla mají nádherný odlesk v podobě duhy. V porovnání s diamanty jsou zirkony několikanásobně levnější, ale při malých rozměrech je leskem od pravých diamantů téměř nelze odlišit. Přívěsky v barevné kombinaci platina jsou pokovené pravou platinou a zlaté jsou pokoveny pravým 18K zlatem a růžové jsou pokoveny pravým růžovým zlatem.

Mosaz je slitina mědi a zinku, která je odjakživa velmi populární ve šperkařství, díky dobré tvárnosti, tvrdosti, odolnosti vůči korozi a v porovnání s ryzími kovy i příjemné ceně. V surovém nepokoveném stavu má mosaz krásně zlatou barvu, díky které se občas zaměňuje se zlatem. V průběhu času se ale mosaz pasivuje (potahuje se vrstvou oxidů, které ji chrání před korozí) a mění barvu přes žlutozelenou až žlutohnědou do zelené až zelenohnědé. Této vrstvě se lidově říká měděnka a je tvořena majoritně tenkou vrstvou zásaditého malachitu. Proto se mosaz hojně pokovuje, aby se zajistila její lepší stálost barvy.

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

KP-345
0 kg
3 ks/g
066811445679
Parametry
Váha
cca 0,8 g
Materiál
Mosaz
Tvar
Trojúhelník
Informace o alergenech a těžkých kovech
RoHS certifikát + bez niklu

Kovy v korálkách a bižuterních komponentech

Udělejte si čas a nastudujte si vše potřebné v devíti dilné video sérii.

.

Kovy v korálkách - alergie a rozlišení bižuterních kovů.

Zdravotní rizika u bižuterních kovů.

Korálky a bižuterní komponenty ze železa.

Korálky a bižuterní komponenty ze zinkové slitiny.

Korálky a bižuterní komponenty z tzv. Tibetského stříbra.

Korálky a bižuterní komponenty z mosazi.

Korálky a bižuterní komponenty z hliníku.

Korálky a bižuterní komponenty z nerezové ocele.

Korálky a bižuterní komponenty ze stříbra. 

.

.

Nezapomeňte si kliknout na odběr našeho YouTube kanálu. Neutečou Vám žadná důležitá videa a odborné rady, které z Vás udělají experta na korálkování.

.

.

.