Přívěsek ze syntetického nemag. hematitu - hvězda - 23 x 4 mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nové

Přívěsek ze syntetického nemag. hematitu - hvězda - 23 x 4 mm

Nemagnetický tromlovaný syntetický hematit upravený do podoby přívěsku ve tvaru hvězdy o rozměrech  23 x 4 mm a s dírkou pro průvlek o rozměrech 6 - 10 mm. Tromlovaný hematit je černý a na světle velmi lesklý.

Země původu: Brazílie

UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.

12,81 Kč s DPH 12,81 Kč bez DPH

Nemagnetický tromlovaný syntetický hematit upravený do podoby přívěsku ve tvaru hvězdy o rozměrech  23 x 4 mm a s dírkou pro průvlek o rozměrech 6 - 10 mm. Tromlovaný hematit je černý a na světle velmi lesklý.

Tyto přívěsky jsou vyrobeny ze syntetického nemagnetického hematitu. Syntetický hematit je na rozdíl od toho přírodního v leštěné podobě dokonale černý hladký minerál s nádherně lesklým povrchem. Oproti tomu přírodní hematit má rezavě hnědou barvu, je hrubý, drsný, po šupinkách se odlupuje a nelze jej vyleštit (z chemického hlediska je přírodní hematit rez). Korálky vyrobené ze syntetického hematitu jsou ovšem těžší než skleněné a ve špercích se používají zpravidla pouze jako doplněk. Pokovením získává hematit ještě lesklejší povrch a korálky působí leskem i svou vahou jako by byly vyrobeny ze skutečných drahých kovů.

Země původu: Brazílie

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

MPK-15-45
0 kg
10 ks/g
Parametry
Váha
cca 14 g
Materiál
Drahý kámen nebo minerál
Tvar
Ovál
Druh minerálu
Hematit