Akce a soutěže


Lednové tvoření s Korálky Katlas

Korálky Katlas s.r.o. vyhlašují velkou kreativní soutěž na Facebooku o nejoblíbenější šperk. Autoři 3 nejoblíbenějších šperků získají dárkové poukazy v hodnotě 2 000, 1 000 a 500 Kč a pořadatel akce, firma Korálky Katlas s.r.o., dále vybere další 1-3 soutěžící (mimo oceněných vítězů), kteří ji zaujmou zajímavým designem svého šperku a autor/autoři obdrží poukazy v hodnotě 400 Kč.

Přihlášení do soutěže

Do soutěže se lze přihlásit zasláním fotografie s vlastnoručně vyrobeným šperkem buď na e-mailovou adresu koralky@koralkykatlas.cz a do předmětu zprávy uvést „Lednové tvoření s Korálky Katlas“, nebo prostřednictvím zpráv na Facebooku. Ke každému zaslanému šperku je potřeba uvést jeho název a jméno nebo přezdívku autora, pod kterou bude šperk vystaven v soutěžním albu na stránkách www.fb.com/KoralkyKatlas .

Každý soutěžící může do soutěže přihlásit pouze 1 fotografii se svým šperkem/šperky. V případě, že bude zjištěno, že jde o zcizenou fotografii, bude soutěžící okamžitě vyloučen ze soutěže a ztratí také možnost účastnit se i jakékoliv soutěže v budoucnu.

Hlasování

Hlas v soutěži získá fotografie autora pomocí tlačítka „To se mi líbí“.

Výherci a jejich oznámení

Výherci se stávají autoři 3 fotografií, které v 20 hod. dne 31. 1. 2020 získají v součtu největší počet hodnocení „To se mi líbí“.

Firma Korálky Katlas s.r.o. dále vyhlásí 1-3 speciální ceny za netradiční, či designově zajímavé šperky, jejichž autoři se neumístí v hlasování na prvních 3 místech.

  •          1. místo – poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup zboží na e-shopu www.koralkykatlas.cz
  •          2. místo – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží na e-shopu www.koralkykatlas.cz
  •          3. místo – poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží na e-shopu www.koralkykatlas.cz
  •          Speciální ocenění – 1-3 soutěžící získají poukaz v hodnotě 400 Kč na nákup zboží na e-shopu www.koralkykatlas.cz

Výherci budou vyhlášeni nejpozději v průběhu 1. 2. 2020 na www.fb.com/KoralkyKatlas a zpráva o výhře jim bude také zaslána na e-mail nebo přes Facebook (podle způsobu přihlášení do soutěže).