Akce a tvořivé soutěže

Speciální vánoční akce Korálků Katlas

Jako každý rok, i letos se můžete na našem e-shopu těšit na vánoční akci plnou dárečků. Díky neuvěřitelné obliby námi nabízených minerálních korálků, které u nás v průběhu roku nakoupilo více než 3 500 zákazníků ve více než 5 000 objednávkách, jsme se letos rozhodli dárečky zaměřit hlavně na minerální korálky. Ke každé objednávce, kterou vytvoříte od 1. listopadu, přiložíme 1 dáreček dle upřesnění níže. Dárečky budeme k objednávkám přikládat až do Vánoc, nebo do kompletního rozdání. Pokud nám dárečky z vyšší kategorie pro Vaši objednávku dojdou, zašleme dáreček z kategorie nižší (pokud nám tedy nedojdou úplně všechny) - připraveno máme celkem 1 200 dárečků pro 1 200 objednávek. V případě, že na našem e-shopu vytvoříte více objednávek, které budete chtít zaslat dohromady za jedno poštovné, bude k zásilce přiložen pouze 1 dáreček.

Náramky z voskovaných perel

U každé objednávky o jakékoliv hodnotě i letos najdete náramek z voskovaných perel, které jsou navlečeny na elastické šňůrce. 

Náramky z minerálních zlomků s přívěskem ve tvaru vločky.

Pokud na našem e-shopu vytvoříte objednávku v hodnotě nad 1 000 Kč (bez poštovného), naleznete u objednávky přiložen náramek z minerálních zlomků s přívěskem ve tvaru vločky. Korálky na náramku jsou navlečeny na elastickou šňůrku.

Náramky z minerálních zlomků

Pokud na našem e-shopu vytvoříte objednávku v hodnotě nad 2 000 Kč (bez poštovného), naleznete u objednávky přiložen náramek z minerálních zlomků. Korálky na náramku jsou navlečeny na elastickou šňůrku.

Čakrový náramek s minerálními zlomky z křišťálu.

Pokud na našem e-shopu vytvoříte objednávku v hodnotě nad 3 000 Kč (bez poštovného), naleznete u objednávky přiložen čakrový náramek s minerálními zlomky z křišťálu. Korálky na náramku jsou navlečeny na elastickou šňůrku.

Dáreček najdete v organzovém sáčku s vánočními motivy.

Každý dáreček z našeho e-shopu najdete zabalen v červeném organzovém sáčku potisknutým vánočními motivy ve zlaté barvě.


Celý tým e-shopu Korálky Katlas Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a pohodový vstup do Nového roku 2018.

Další probíhající akce

Doprava zdarma

 • Všichni zákazníci mohou při splnění podmínek uvedených >> zde << v procesu objednávky využít možnost poštovného zdarma.

Věrnostní program

 • Pro věrné zákazníky nebo velké objednávky nabízíme výrazné slevy v našem věrnostním programu, více informací >> zde <<.

Soutěž s Preciosou

 • PRECIOSA ORNELA, a.s. každý měsíc vybere dle svého uvážení mnoho fanoušků českých PRECIOSA perliček a perlí, které osloví a pošle jim za odměnu dárek s perlemi/perličkamiVýrobek je potřeba vyrobit do 14 dnů od obdržení našeho dárku a své výrobky z českých perliček a perlí nám ukažte na svém webu, Facebooku, Youtube nebo blogu pomocí registračního formuláře.
 • měsícperle / perlička
  únorPRECIOSA Farfalle™
  březenPRECIOSA Twin™
  dubenPRECIOSA Solo™
  květenPRECIOSA Pellet™
  červenPRECIOSA Thorn™
  červenecPRECIOSA Villa™
  srpenPRECIOSA Pip™
  záříPRECIOSA Ripple™
  říjenPRECIOSA Chilli™
  listopadPRECIOSA Candy™
  prosinecPRECIOSA Tee™
  ledenPRECIOSA Hill™