Internetový obchod Korálky Katlas

Představujeme Vám nový internetový obchod zaměřující se na prodej korálků, komponentů a zboží s tím souvisejícího. Vedle korálků nabízíme také malé množství hotových výrobků z korálků (šperky, ozdoby a jiné...), FIMO hmoty a ručně barveného hedvábí. Nejde nám primárně o to, abychom měli pro efekt zaplněné jednotlivé kategorie stovkami druhů zboží a tvářili se tak na oko, že jsme velká firma. Snažíme se o maximální přehlednost a kategorizaci zboží pomocí mnoha filtrů a unikátního systému podkategorií pro Vás, zákazníky. Nabízíme také nepřeberné množství inspirace v podobě více než 200 originálních návodů od největších výrobců korálků i specializovaných prodejců bižuterních potřeb a díky organizování mnoha korálkových soutěží nabízíme i inspiraci v podobě fotografií již hotových korálkových šperků vyrobených našimi fanoušky a zákazníky, které lze najít v soutěžních albech na našem facebooku a pinterestu. A v neposlední řadě nám jde o to, abychom našim zákazníkům nabízeli zboží za reálné ceny a ne předražené o překupnické přirážky vlivem nakupování u velkoobchodníků. Našim cílem je nakupovat zboží přímo u výrobců nebo jejich smluvních oficiálních distributorů a zajistit a zaručit tak v našem obchodě ty nejnižší ceny na českém trhu. Nepodporujeme překupnictví, ani jiné zbytečné předražování zboží! 

Z historie založení internetového obchodu

Idea vytvoření malého internetového obchůdku nabízející materiál pro výrobu bižuterie za příjemnější ceny, než lze najít v jiných internetových obchodech, vznikla v červenci roku 2014 a hned v srpnu byl založen prodejní profil v rámci portálu Fler.cz. Po dvou měsících pomalého rozšiřování nabídky a velmi malého zájmu o zboží díky stovek dalších obchůdků, které zde již byly i několik zaběhlé, jsme se rozhodli založit si vlastní prodejní stránky, které by nabídly mnohem větší přehlednost, pokročilé vyhledávací funkce pro zákazníky, zautomatizovaly co nejvíce proces objednávky a celkově nabídly mnoho dalších výhod při spravování e-shopu, vyřizování objednávek i při komunikaci se zákazníky.

Po nalezení vhodného systému pro náš budoucí internetový obchod, kterým se stal celosvětově nejrozšířenější systém pro e-commerce, který je navíc v základním nastavení zcela zdarma, pochází z USA a nazývá se PrestaShop, jsme se v průběhu října 2014 začali postupně seznamovat s funkcemi tohoto systému pro správu e-shopu a 30. října 2014 byl náš internetový obchod finálně spuštěn a otevřen pro zákazníky. Díky moderního systému, osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi, spolehlivosti a rychlosti vyřizování objednávek si náš internetový obchod získal velmi rychle oblibu mezi zákazníky a z původních několika málo stovek druhů zboží se tak velice rychle rozrostl a již v dubnu roku 2015 překročilo množství nabízených druhů hranici 5 000 a každým měsícem se o několik desítek až stovek rozrůstá.

10-4.jpg

O provozovatelích obchodu

Internetový obchod vytvořili a spravují Kateřina Manglová a Ondřej Mangl. Úplně prvotním impulzem k vytvoření obchodu byla záliba Káti ve vyrábění jednoduchých korálkových ozdob a díky Ondrově píli a počítačovým znalostem postupně došlo k realizaci projektu, který během půl roku dokázal v porovnání s jinými podobnými projekty téměř nemyslitelné. Aktuálně se e-shop zaměřuje převážně na prodej vzácných minerálních korálků a kamenů, nabízí však samosebou také kompletní sortiment korálků, komponentů i pomůcek k výrobě bižuterie.

Káťa se stará o chod obchodu, zejména o finance a komunikaci s úřady a Ondra prosedí většinu volného času u počítače a neustále vymýšlí, jak obchod po technické i grafické stránce vylepšit. Oba se starají o vyřizování objednávek, komunikaci se zákazníky a objednávání, focení i přidávání nového zboží.

Něco málo o našem korálkovém sortimentu

Jelikož nakupujeme zboží převážně přímo u výrobců nebo oficiálních distributorů, můžeme Vám garantovat nejnižší ceny (bez překupnických a jiných nesmyslných přirážek). Kvalitu zboží osobně kontrolujeme při třídění zboží i při jeho balení před odesláním a je velmi nepravděpodobné, že bychom Vám zaslali kazové zboží - jinými slovy, nenakupujeme předbalené zboží, u kterého nekontrolujeme kvalitu jako většina velkoobchodních prodejců. Navíc jednotlivé ilustrace zboží VŽDY odpovídají aktuálně nabízenému materiálu a díky toho si můžete být na 100 % jistí, jak zboží skutečně vypadá (i když uznáváme, že z jedné fotografie to nelze naprosto dokonale poznat). Pokud Vás napadne jakékoliv vylepšení prezentace našeho zboží, či funkcí e-shopu, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte. Spolupracujeme a nakupujeme materiál u těchto výrobců a jejich oficiálních distributorů:

10-5.jpg

GARANTUJEME:

  • Tvar, velikost a vzhled nabízeného zboží
  • Kvalitní zboží za nízké ceny
  • Vyřízení objednávky do 48 hodin
  • Vstřícný a ochotný zákaznický servis
  • V případě jakékoliv nespokojenosti vrácení peněz

Provozovatel internetového obchodu:

Kateřina Manglová
Husova 2225/6
70200 Ostrava
IČO: 03369111
DIČ: CZ9157100040

Recenze našich zákazníků:

  • Jsme zapojeni do projektu Heureka
  • Ověřte si podle spokojenosti našich zákazníků kvalitu našich služeb a zboží
  • Díky spokojenosti zákazníků získal náš e-shop prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
  • Podělte se i Vy s ostatními, jak jste byli s nákupem u nás spokojeni

10-6.jpg