Kdo jsme?

Vítejte v našem internetovém obchodě Korálky Katlas! Tento eshop byl založen v roce 2014 manželi Manglovými jako rodinný projekt zaměřený na prodej korálků a komponentů, primárně se však zaměřujeme na prodej kvalitních minerálních korálků. Momentálně u nás najdete přes 15 000 produktů a každý měsíc rozšiřujeme nabídku. Firma momentálně sídlí v Ostravě a náš sklad najdete na adrese 28. října 1142/168, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory.

Paní Manglová je kreativní bytost a velmi ráda tvoří bižuterii, takže založení obchodu s korálky bylo pro Manglovi vyjádřením této její kreativní vášně. Obchod vnikl v roce 2014 ovšem ne v podobě e-shopu, ale jenom jako malý prodejní profil na internetovém portálu Fler.cz. Obchůdku se však moc nedařilo, hlavně vlivem obrovské konkurence stovek podobných prodejních profilů, a tak se rozhodli založit si vlastní prodejní stránky, které se časem rozrostly do dnešní podoby.

.

.

Protože má pan Mangl chemické vzdělání a zvídavého ducha, od začátku se velmi zajímal o pravost a složení korálků a komponentů, které firma prodává. Díky tomu odhalil mnoho nešvarů, na které lze na trhu s korálky a komponenty narazit - od vydávání syntetických minerálů za pravé, po nadlimitní výskyt nebezpečných prvků v běžných bižuterních komponentech. To ho vedlo k založení velmi důkladného postupu kontroly pravosti a pojmenování minerálů, který na e-shopu používáme dodnes. Navíc jako jediný e-shop s korálky na českém trhu jsme si pořídili spektrometr, kterým přeměřujeme veškeré komponenty, abychom měli jistotu, že jsou zdravotně nezávadné. Pečlivost je rovněž vyžadována od našich skladníků v průběhu celého procesu chystání objednávek.

Protože si Vážíme našich věrných zákazníků, nabízíme věrnostní program, díky kterému máte tím větší slevu, čím více u nás objednáte. Chceme podporovat drobné kreativní živnostníky, kteří se zabývají výrobou šperků, a tak nabízíme dva velkoobchodní režimy, díky kterým můžete ušetřit až 45 % z nákupu. Rádi spolupracujeme s mnoha vášnivými korálkářkami v rámci programu Influencer Katlas a jejich činnost je pro nás inspirací.