Pro koho je velkoobchodní sekce určena?

Do našeho velkoobchodního programu se může přihlásit jakýkoliv držitel živnostenského listu, jehož podnikatelská činnost je založena, nebo souvisí s výrobou, či prodejem bižuterie nebo bižuterních potřeb dle státem daných norem. V určitých případech lze přístup získat, i když činnost s výrobou, či prodejem bižuterie nesouvisí, ale materiál kupovaný v našem internetové obchodě souvisí s podnikatelskou činností a je při ní využíván.

Jak získat přístup do velkoobchodní sekce?

K získání velkoobchodních výhod je nutno vytvořit si zákaznický účet na stránkách našeho e-shopu (pro přesměrování na vytvoření účtu klikni zde), zaslat nám kopii živnostenského listu (případně odkaz ze systému ARES z registru živnostníků - RŽP) a v případě, že jste i plátce DPH, tak také kopii registrace k plátcovství daně z přidané hodnoty, na e-mail koralky@koralkykatlas.cz. Dle Vámi realizovaného způsobu prodeje zboží postupujte dále dle níže uvedených bodů.

 • V případě provozování e-shopu či jakékoli jiné distribuce zboží prostřednictvím internetu budeme potřebovat zaslat odkaz na Vaše prodejní stránky, kde si na základě zveřejněných obchodních podmínek ověříme, že jsou prodejní stránky Vaše a zda jsou v nich uvedeny všechny důležité body, které ukládá zákon - ty zahrnují informace o provozovateli e-shopu, podmínky uzavření kupní smlouvy, platební podmínky, odstoupení od kupní smlouvy, informace o dopravě a dodání zboží, práva z vadného plnění, informace o ochraně osobních údajů, záruce, jaké instituci náleží řešit mimosoudní spory mezi prodávajícím a kupujícím a závěrečné ustanovení.
 • V případě vlastnictví kamenné prodejny budeme potřebovat dodat její adresu, identifikační číslo přidělené živnostenským úřadem (tzv. IČP) a několik fotografií interiéru, ze kterých bude jasně patrný majoritně nabízený sortiment v prodejně + alespoň na jedné fotografii také zachycena nabízená bižuterie, či bižuterní materiál.
 • V případě sezónních či stánkových prodejů budeme potřebovat zaslat alespoň 2 nájemní smlouvy o pronájmu stánkových prostor z posledního roku a vzorový formulář používaný k vystavování účtenek, či faktur. 

Pokud provozujete e-shopu, či prodáváte zboží jakkoliv jinak prostřednictvím internetu, potřebujeme dále zaslat adresu Vašeho obchodu, či prodejních stránek, a pokud vlastníte kamennou prodejnu, potřebujeme zaslat její registrační číslo a adresu. Při prodeji zboží jiným způsobem, než u 3 výše popsaných možností, budete dle potřeby kontaktování některým z našich zaměstnanců s žádostí o doplnění údajů.

Po překontrolování správnosti údajů Vám bude účet převeden do velkoobchodního režimu a budete moci naplno využívat jeho výhody. O změně režimu Vás budeme informovat pomocí e-mailu.

Upozornění: Vzhledem k častému porušování zákonů u prodejců bižuterie přes sociální sítě na internetu, jakými jsou např. Facebook, Pinterest, Instagram a další..., se náš e-shop rozhodl nadále nepodporovat tyto podnikatele a velkoobchodní režim je pro všechny bez výjimky trvale blokován.

Pozn. 1: Jakmile bude účet jednou převeden na velkoobchodní, nelze jej vrátit na běžný uživatelský, případně čerpat bonusy z věrnostního programu běžných účtů.

Pozn. 2: V případě pochybností si vyhrazujeme právo bez udání důvodů žádost o přístup do velkoobchodní sekce zamítnout!

 

Výhody velkoobchodního režimu:

 1. Nákupy jsou výhodné pro malo- i velkopodnikatele (není limit minimální částky) a o výši slevy rozhoduje pouze celková částka za objednávku (viz níže).
 2. Výhodnější možnosti v případě zájmu o objednání zboží u českých i zahraničních výrobců na zakázku (viz sekce zboží na objednávku).
 3. Prodejci korálků a komponentů si mohou u jakékoliv své objednávky zažádat o zaslání fotografií zakoupeného zboží bez našich vodoznaků (zasíláme fotografie o rozlišení 1-2 Mpx) a můžete tak ušetřit čas vytvářením vlastních.

 

Proč nakupovat velkoobchodně právě u nás?

 1. Přímé kontakty na tuzemské i zahraniční výrobce, díky čehož můžeme nabídnout nejnižší ceny na českém trhu!
 2. U kovových komponentů a korálků barvených kovovými barvami jsou uvedeny detailní informace pro alergiky a v případě, že výrobce nechal svůj výrobek otestovat elementární analýzou a poskytl patřičný certifikát, lze jej u zboží zobrazit a stáhnout a mít tak jistotu zdravotní nezávadnosti zboží. (momentálně se informace a certifikáty stále ještě doplňují)
 3. S velkoobchodními cenami lze nakupovat i malá množství – výhodný režim pro malovýrobce i malopodnikatele!
 4. Velice přehledně vedený e-shop a možností filtrace zboží podle mnoha parametrů.
 5. Vstřícný a ochotný zákaznický servis.

 

Slevový velkoobchodní systém:

 • Základní sleva při získání přístupu do velkoobchodní sekce je 15 % z ceny veškerého zboží.
 • Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 5 000 Kč (cca 188,70 €) se celková sleva zvyšuje na 20 %.
 • Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 10 000 Kč (cca 377,36 €) se celková sleva zvyšuje na 25 %.
 • Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 20 000 Kč (cca 754,72 €) se celková sleva zvyšuje na 30 %.
 • Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 40 000 Kč (cca 1 509,44 €) se celková sleva zvyšuje na 40 %.