Velkoobchodní režim


Pro koho je velkoobchodní sekce určena?

Do našeho velkoobchodního programu se může přihlásit jakýkoliv držitel živnostenského listu, jehož podnikatelská činnost je založena, nebo souvisí s výrobou, či prodejem bižuterie nebo bižuterních potřeb dle státem daných norem.

V určitých případech lze přístup získat, i když činnost s výrobou, či prodejem bižuterie nesouvisí, ale materiál kupovaný v našem internetové obchodě souvisí s podnikatelskou činností a je při ní využíván.

Jak získat přístup do velkoobchodní sekce?

K získání velkoobchodních výhod je nutno vytvořit si zákaznický účet na stránkách našeho e-shopu (pro přesměrování na vytvoření účtu klikni zde), zaslat nám kopii živnostenského listu (případně odkaz ze systému ARES z registru živnostníků - RŽP) a v případě, že jste i plátce DPH také kopii registrace k plátcovství daně z přidané hodnoty, na e-mail koralky@koralkykatlas.cz.

Dle Vámi realizovaného způsobu prodeje zboží postupujte dále dle níže uvedených pokynů:

 • V případě provozování e-shopu či jakékoli jiné distribuce zboží prostřednictvím internetu budeme potřebovat zaslat odkaz na Vaše prodejní stránky, kde si na základě zveřejněných Obchodních podmínek ověříme, že jsou prodejní stránky Vaše a zda jsou v nich uvedeny všechny důležité body, které ukládá zákon - ty zahrnují informace o provozovateli e-shopu, podmínky uzavření Kupní smlouvy, platební podmínky, odstoupení od Kupní smlouvy, informace o dopravě a dodání zboží, práva z vadného plnění, informace o ochraně osobních údajů, záruce, jaké instituci náleží řešit mimosoudní spory mezi prodávajícím a kupujícím a závěrečné ustanovení.
 • V případě vlastnictví kamenné prodejny budeme potřebovat dodat její adresu, identifikační číslo přidělené živnostenským úřadem (tzv. IČP) a několik fotografií interiéru, ze kterých bude jasně patrný majoritně nabízený sortiment v prodejně + alespoň na jedné fotografii také zachycena nabízená bižuterie, či bižuterní materiál.
 • V případě sezónních či stánkových prodejů budeme potřebovat zaslat alespoň 2 Nájemní smlouvy o pronájmu stánkových prostor z posledního roku a vzorový formulář používaný k vystavování účtenek, či faktur. 
 • Pokud provozujete e-shop, či prodáváte zboží jakkoliv jinak prostřednictvím internetu, potřebujeme dále zaslat adresu Vašeho obchodu, či prodejních stránek, a pokud vlastníte kamennou prodejnu, potřebujeme zaslat její registrační číslo a adresu. Při prodeji zboží jiným způsobem, než u 3 výše popsaných možností, budete dle potřeby kontaktování některým z našich zaměstnanců s žádostí o doplnění údajů.

Po překontrolování správnosti údajů Vám bude účet převeden do velkoobchodního režimu a budete moci naplno využívat jeho výhody. O změně režimu Vás budeme informovat pomocí e-mailu.

Upozornění: Vzhledem k častému porušování zákonů u prodejců bižuterie přes sociální sítě na internetu, jakými jsou např. Facebook, Pinterest, Instagram a další, se náš e-shop rozhodl nadále nepodporovat tyto podnikatele a velkoobchodní režim je pro všechny bez výjimky trvale blokován.

Poznámka 1.: Jakmile bude účet jednou převeden na velkoobchodní, nelze jej vrátit na běžný uživatelský, případně čerpat bonusy z věrnostního programu běžných účtů.

Poznámka 2.: V případě pochybností si vyhrazujeme právo bez udání důvodů žádost o přístup do velkoobchodní sekce zamítnout!

 Výhody velkoobchodního režimu

 • Nákupy jsou výhodné pro malo- i velkopodnikatele (není limit minimální částky) a o výši slevy rozhoduje pouze celková částka za objednávku (viz níže).
 • Výhodnější možnosti v případě zájmu o objednání zboží u českých i zahraničních výrobců na zakázku (viz sekce Zboží na objednávku).
 • Prodejci korálků a komponentů si mohou u jakékoliv své objednávky zažádat o zaslání fotografií zakoupeného zboží bez našich vodoznaků (zasíláme fotografie o rozlišení 1-2 Mpx) a můžete tak ušetřit čas vytvářením vlastních.

Proč nakupovat velkoobchodně právě u nás?

 • Přímé kontakty na tuzemské i zahraniční výrobce, díky čemu můžeme nabídnout nejnižší ceny na českém trhu!
 • U kovových komponentů a korálků barvených kovovými barvami jsou uvedeny detailní informace pro alergiky a v případě, že výrobce nechal svůj výrobek otestovat elementární analýzou a poskytl patřičný certifikát, lze jej u zboží zobrazit, stáhnout a mít tak jistotu zdravotní nezávadnosti zboží (momentálně se informace a certifikáty stále ještě doplňují).
 • S velkoobchodními cenami lze nakupovat i malá množství – výhodný režim pro malovýrobce i malopodnikatele!
 • Velice přehledně vedený e-shop s možností filtrace zboží podle mnoha parametrů.
 • Vstřícný a ochotný zákaznický servis.

 Slevový velkoobchodní systém

Sleva

Popis

15%

Základní sleva při získání přístupu do velkoobchodní sekce

20%

Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 5.000 Kč (188,70 €)

25%

Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 10.000 Kč (cca 377,36 €)

30%

Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 20.000 Kč (cca 754,72 €)

40%

Při překročení ceny objednávky se základní slevou nad 40.000 Kč (cca 1 509,44 €)