Menu blogu
Nejnovější příspěvky

Autor

 • Standa Vavřík (163 příspěvky/příspěvků)

  Jmenuji se Standa a v Korálkách Katlas mám na starosti vše okolo on-line aktivit. Více se o mne dozvíte zde: standavavrik.cz

  Zobrazit příspěvky
 • Monika Kuldová (7 příspěvky/příspěvků)

  Již několik let se věnuji REIKI, józe a meditaci. Díky tomu, že jsem si obojí zamilovala napadlo mě vytvořit šperky, které mají právě energii reiki. Mohu je očistit od negativních energií a ještě vám přidat energii, kterou právě potřebujete. Občas někdo napíše, zda bych mohla harmonizovat nějakou situaci nebo událost, vše je možné na dálku. Nadšení z každého nového originálního výrobku mě provází i po několika letech. Nejraději mám zakázky na míru a vymýšlení nových projektů. Pokud si nejste jisti, jaký šperk je pro vás nebo vaše blízké ten pravý, napište a společně něco vymyslíme.

  Více zde: www.reikiprovsechny.cz

  IG: reikiprovsechny

  FB: REIKI pro všechny

  Zobrazit příspěvky
 • Kateřina Hladišová (6 příspěvky/příspěvků)

  Jsem maminkou jednou neposedné cácorky, pomáhající bytost nejen profesně, kreativní duše, blíženec, věčný snílek a milovník přírody. Pocházím ze severu Čech.

  Ve volných chvílích tvořím s láskou a péčí šperky z minerálních korálků a jiné osobní amulety z minerálů. Tvořím na přání, dle vlastní intuice a nacítění se na dušičku pro kterou tvořím. S pokorou a vděčností se snažím přistupovat ke každému kousku, který mi projde pod rukama.

  Kameny se staly mou velkou láskou, pomáhají mi v těžkých chvílích a jsou mi také průvodci v těch nejkrásnějších momentech.

  Mé tvoření najdete na Facebooku pod názvem Atelier KAIRA

  Zobrazit příspěvky
 • Lenka Urbánková (6 příspěvky/příspěvků)

  Ahoj ... zabývám se tvořením lapačů snů, náramků ale i celých setů z minerálů i jiných materiálů jako je sklo, plast, dřevo.

  Loni jsem začala tvořit oblíbené wrap náramky a letos začínám s tvořením micromacramé šperků - novější název pro šperky technikou drhání ;)

  Vše co tvořím je často na přání zákazníka podle aktuální potřeby nebo jen tak pro potěšení. Často tvořím i podle momentální nálady a v tom případě jsou jak lapače snů i raritka v ČR 3D lapač snů, náramky, šperky, náušnice k vidění i prodeji na Facebook stránce @Tři Julinky - tvoříme s láskou nebo na Instagramu #3Julinky

  Více se o mé práci dozvíte na Facebooku: Tři Julinky - tvoříme s láskou, nebo na Instagramu #3Julinky

  Zobrazit příspěvky
 • Blanka Korcová (4 příspěvky/příspěvků)

  NAVARA MINERALS

  S láskou, vášní a nadšením pro tvoření vyrábím lapače snů, náramky, náušnice, přívěsky a stromy života. Miluji myšlenku, že minerály mají své vlastnosti a mohou být prospěšné při léčení těla i ducha, či průvodci na naší životní cestě.

  • Lapače snů jsou nejenom pro ochranu našeho spánku, ale také krásnou dekorací, proto pečlivě vybírám barvy a bohatě zdobím stužkami a peřím.
  • Náramky vyrábím na paměťovém drátu, často je doplňuji o náušnice.
  • Stromy života vplétám do lapačů, ale jsou i krásným šperkem. A právě tvorba stromů mě přivedla k drátování a nejrůznějším technikám. Proto u mne najdete i drátované šperky s využitím minerálů nejen v podobě korálků.

  Tvořím na přání nebo si můžete vybrat z již výrobků hotových. Protože splněných snů a krásy není nikdy dost... Vše co tvořím a aktuální nabídku najdete na mých Facebook stránkách:

  Navara minerals

  Zobrazit příspěvky
 • Katamina- Kateřina Chržová (4 příspěvky/příspěvků)

  S láskou a zapálením vyrábím minerální náramky, růžence, amulety a jiné doplňky. To vše na na míru podle znamení, čaker, nemocí, životního čísla a jiných účelů.

  Také se věnuji tvorbě šperků z měděných a nerezových drátů. Nejčastěji to jsou prsteny, náušnice, náramky a náhrdelníky.

  Korálky a drátky jsou pro mě vášní a to co dělám mě šíleně baví, chytlo mě to zhruba před třemi lety, když jsem byla na rodičáku a hádám, že už mě to nikdy nepustí.

  Pro lepší představu toho co a jak dělám jukněte ke Katamině

  Zobrazit příspěvky
 • Minerální Náramky Korálkář Petr Koželuh (4 příspěvky/příspěvků)

  Minerální náramky z korálků z přírodních minerálních kamenů a polodrahokamů. Dámské, pánské i partnerské na míru i na přání. Dále pro Vás rádi připravíme lávové růžence do auta, ochranné amulety, andílky na mobil, hematitové prstýnky či lapače snů jako klíčenky.

  Více se o mne dozvíte zde:

  web: www.koralkar.cz

  Instagram: mineralni.naramky.koralkar

  YouTube: KORÁLKÁŘ Minerální náramky

  Facebook: Minerální náramky Korálkář

  Zobrazit příspěvky
 • Darja Králová (3 příspěvky/příspěvků)

  Ahoj vyrábím náramky a náhrdelníky. Každý kus je originál. Osobní odběr Vítkov. Zasílám i poštou při platbě předem na adresu. V případě zájmu pište sz. Díky

  Zobrazit příspěvky
Showing 1 to 8 of 18 (3 Pages)