Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt dalšíSametová stuha - šířka 16 mm - návin 1 m
0,68 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná sametová stuha o šířce 16 mm prodávaná v návinu po 1 metru. Jde o velmi hladkou, jemnou a lesklou stuhu s jemnými chloupky. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků. Také z ní je možné v kombinaci s koncovkami na stuhy vyrobit elegantní náhrdelníkové a náramkové stuhy.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 metr
Saténová (atlasová) stuha - šířka 16 mm - 1 kotouč (návin cca 22,5 m)
1,28 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná saténová stuha s atlasovou vazbou. Jde o hladkou, lesklou a na omak příjemnou stuhu s šířkou 16 mm. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale nejčastější použití je během Velikonoc při výrobě pomlázky, kde se používá na pentle, a během Vánoc, kde se používá jako ozdobná stuha na dárky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 22,5 m)
Organzová stuha - šířka 10 mm - 1 kotouč (návin cca 45,5 m)
1,38 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná organzová stuha o šířce 10 mm prodávaná po kotoučích o návinu 45,5 m. Jde o drsnou, lesklou a v jedné vrstvě průhlednou stuhu. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale nejčastější použití je během Velikonoc při výrobě pomlázky a během Vánoc při balení dárků.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 45,5 m)
Sametová stuha - šířka 9,5 mm - návin 1 m
0,42 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná sametová stuha o šířce 9,5 mm prodávaná v návinu po 1 metru. Jde o velmi hladkou, jemnou a lesklou stuhu s jemnými chloupky. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků. Také z ní je možné v kombinaci s koncovkami na stuhy vyrobit elegantní náhrdelníkové a náramkové stuhy.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 metr
Saténová (atlasová) stuha - šířka 12 mm - 1 kotouč (návin cca 22,5 m)
0,99 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná saténová stuha s atlasovou vazbou. Jde o hladkou, lesklou a na omak příjemnou stuhu s šířkou 12 mm. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale nejčastější použití je během Velikonoc při výrobě pomlázky, kde se používá na pentle, a během Vánoc, kde se používá jako ozdobná stuha na dárky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 22,5 m)
Grogrénová stuha - šířka 10 mm - 1 kotouč (návin cca 91,4 m)
5,91 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná grogénová stuha o šířce 10 mm prodávaná po kotoučích o návinu 91,4 m. Jde o hrubší, hladkou a lesklou stuhu s rypsovou vazbou. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale lze ji využít i k výrobě pentlí u pomlázky, či jako stuhu na balení dárků.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 91,4 m)
Saténová (atlasová) stuha - šířka 10 mm - 1 kotouč (návin cca 22,5 m)
0,79 $
Produkt dostupný v jiných variantách

favorite

přihlaste se prosím
Barevná saténová stuha s atlasovou vazbou. Jde o hladkou, lesklou a na omak příjemnou stuhu s šířkou 10 mm. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale nejčastější použití je během Velikonoc při výrobě pomlázky, kde se používá na pentle, a během Vánoc, kde se používá jako ozdobná stuha na dárky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 22,5 m)
Saténová (atlasová) stuha - šířka 6 mm - 1 kotouč (návin cca 22,5 m)
0,54 $

favorite

přihlaste se prosím
Barevná saténová stuha s atlasovou vazbou. Jde o hladkou, lesklou a na omak příjemnou stuhu s  šířkou 6 mm. V módním odvětví se používá ke zdobení oblečení nebo šperků, ale nejčastější použití je během Velikonoc při výrobě pomlázky, kde se používá na pentle, a během Vánoc, kde se používá jako ozdobná stuha na dárky.
UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KOTOUČ (návin cca 22,5 m)