Navara minerals

Lapače snů, náramky, náušnice, přívěsky a stromy života z minerálních korálků či zlomků. Výrobky na míru dle přání, nebo výběr z již hotových.

video:

.

Všechno to začalo jako touha vytvořit si lapač snů.

Pomalinku to pokračovalo jako pár dárků k Vánocům pro mé kamarádky. Pak chtěla jeden moje mamina, další jsem dělala kamarádce do nové ložnice a najednou jsem dělala lapače snů na přání pro lidi, které jsem v životě neviděla.
.
Z malého nápadu se stala vášeň, a nejen pro lapače snů, ale pro minerální kameny, které používám.
.
Žene mě radost z tvorby něčeho co radost dělá, je krásné a zároveň to může pomáhat, protože v blahodárnou sílu kamenů věřily generace a generace našich předků.
.
Začala jsem hledat inspiraci pro své lapače a narazila na stromy života. Krásné a s krásnou myšlenkou, že i ony mají místo ve studnici moudrosti starých národů. Zkusila jsem to, mělo to úspěch, tak jsem tvořila dál.
.
Dalším impulzem byl požadavek na strom života ve formě šperku. Mojí první reakcí bylo odmítnutí, že já šperky nedělám a pouštět se do toho nechci. Ale semínko bylo zasazeno a časem vyklíčilo v myšlenku a myšlenka přešla v tvorbu.
.
A tak jsem se dostala zkoušením a učením se až sem, k vytvoření Navara minerals.
.
Základem jsou minerály a jejich vlastnosti. Mohou nám pomáhat v životě, chrání nás a léčí nejen tělo ale i ducha. Tvořím s nimi lapače snů, pro lepší spánek i krásnější život. Stromy života pro jejich myšlenku že odněkud někam jdeme a máme své místo a význam v tom velkém světě.
Náušnice, přívěsky a náramky abychom se cítily krásnější a mohly jít sebevědomě vpřed, až už je naše cesta jakákoli...
.
V
Více se o mojí práce dozvíte na:

Facebook: Navara minerals

Instagram: navaraminerals

Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vyhledejte znovu, co hledáte