Recenze

26.01.2021

Vše perfektní

26.01.2021

S Korálky Katlas nakupuji již delší dobu a jsem maximálně spokojená s výběrem i kvalitou. Doporučuji. kvalita zboží rychlé dodání příznivé ceny velký výběr kreativního materiálu perfektní balení, ochrana proti poškození

25.01.2021

Na tuto objednávku jsem vyhrála voucher v prosincové soutěži, radost z balíčku je tedy dvojnásobná Jako vždy velká spokojenost jak se zbožím, tak s dodací dobou. Velký výběr zboží Široký sortiment Dobrá komunikace Rychlé dodání

25.01.2021

Výborná spolupráce a rychlost doručení i v této pohnuté době.

25.01.2021

Velký výběr, rychlá dodávka

25.01.2021

Super obchod co se týče eshopu, tak je trochu nepřehledný. Chybí mi tam filtrace podle velikostí korálků, barvy.. ale prý bude nový web, tak už se moc těším...

Dubnová soutěž - doporuč a vyhraj

Odměna za doporučení - dubnová soutěž

Máme pro tebe další soutěž. Tentokáte ve Facebook skupině Krativní soutěže. Zúčastnit se ji můžeš tak, že pozveš další milovníky korálkování do této skupiny. (soutěžíme od 3.4 do 30.4. 2020)

O CO SE SOUTĚŽÍ?

  • 1. místo - poukaz 800 Kč na nákup na eshopu Korálky Katlas.
  • 2. místo - poukaz 500 Kč na nákup na eshopu Korálky Katlas.
  • 3. místo - poukaz 300 Kč na nákup na eshopu Korálky Katlas.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

  • Pozvi ze svých přátel do skupiny ty, kteří mají rádi korálkování. Dělá se to tak, že vpravo ve skupině pozveš přátele.

JAK PROBĚHNE VYHODNOCENÍ?

  • To je tom všem to nejlepší. Každého koho pozvete a ten člověk se do skupiny připojí, uvidíme jako správci ve skupině v záložce členové. Stačí, když nové členy seřadíte dle času přidání do skupiny. Uvidíte, že jste jej pozvali právě Vy.
  • Každý týden uveřejníme pořadí aktivních členů a také, na které jste pozici. Díky tomu budete mít šanci pozvat i ostatní a zvýšit šanci na odměnu.
  • Pozor. Již více jak 2 roky Facebook zrušil pravidlo, které DOVOLOVALO, že když jste někoho pozvali do skupiny, stal se tento člověk automaticky členem skupiny. Lidé byli z tohoto způsobu rozladěny a stěžovali si, že je někdo přidal “NÁSILNĚ” do skupin, o které nemají zájem. Nově to již není možné. Můžete jej pouze pozvat a čekat.
  • Proto pro výhru nezáleží na množství pozvaných lidí, ale na tom, zda dotyčný člověk má skutečně o korálkování zájem. Nepozívejte ty, ko kterých si jste jistí, že o korálkování nemají zájem. Spiše je naštvete, než aby Vám poděkovali.

Vyhonocení:

Výsledky losování generátorem náhodných čísel ve videu ZDE:

Dubnová soutěž - doporuč a vyhraj V této kategorii není žádné zboží.