2020 FOTOSOUTĚŽ - Přivítejme jaro v novém

Blíží se jaro a je čas oslavit toto krásné a kreativní období přírody, kreativní činností. Tak jako se probouzí příroda ze zimního spánku, určitě se probouzíte i Vy, a plánujete korálkovat nové výtvory. Chceme Vás v tom maximálně podpořit, a proto jsme vyhlásili tuto jarní FOTOSOUTĚŽ.

JAKÉ VÁS ČEKAJÍ ODMĚNY?

1. místo: poukaz 2000 Kč na nákup na eshopu

2. místo: poukaz 1000 Kč na nákup na eshopu

3. místo: poukaz 500 Kč na nákup na eshopu

4. místo: MISS FOTO: poukaz 400 Kč na nákup na eshopu. (poukaz dostane nejlepší foto, které se bude líbit našim zaměstnancům, anebo foto s příběhem, který okolo výtvoru vznikalo.)

5. místo: JARNÍ INSPIRACE: poukaz 400 Kč na nákup na eshopu. (naši zaměstnanci vyberou výtvor, který bude inspirován jarem, jarní přírodou či jarními motivy.)

KDY FOTOSOUTĚŽ ZAČÍNÁ?

Začíná 5.3. a končí o půlnoci 31. 3. 2020.

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Když vložíte fotky, nezapomeňte napsat také Váš příběch. Můžete být vylosování v další soutěži o 4 a 5 místo. Takže máte šanci vyhrát 2x .

KDO VYHRÁVÁ?

V této soutěži vyhrává fotografie s nejvyšším počtem „To se mi líbí“.

JAK ZVÝŠIT PRAVDĚPODOBNOST VÝHRY?

Klikněte na detail vaší fotky a zkopírujte URL obrázku. Nasdílejte URL svým přátelům a poproste je o označení fotky „To se mi líbí“. Nasdílejte fotku na svou zeď a požátejte přátelé, aby na fotku klikli a dali Vám „To se mi líbí“. Vyzvěte přátelé, aby k fotopříspěvku něco připsali. Zvýšíte tím šanci získat výhru MISS FOTO.

POZOR! V minulých soutěžích někteří z Vás neřekli přátelům, aby klikli na fotku a zároveň aby si otevřeli fotku ve skupině Korálky Katlas – kreativní soutěže. A tak se stávalo, že dávali „To se mi líbí“ a komentáře Vašemu příspěvku na zdi, a ne „To se mi líbí“ u soutěže. Což nemohlo být započítáno do celkového hodnocení.

VYHODNOCENÍ:

1. místo: Lajla Abdallahová 981 To se mi líbí

2. místo: Veronika Baďurová 854 To se mi líbí

3. místo: Mirka Hodanová 488 To se mi líbí

4. misto: Jaroslava Criscottka Hrdinová "Miss foto"

5. místo: Spirit Stone "Inspirace jarem"

VZPOMÍNKY NA SOUTĚŽ:

Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vyhledejte znovu, co hledáte